
влевовправо
Фільтр повітряний BMW 5 (G30/F90)/ 7 (G11/G12) 16- BLUE PRINT ADB112258 UA62
- Немає в наявності
- Код: ADB112258
898 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
ADB112258

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADB112258
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500670 | ASHIKA | FA0121JM | BMW | 13718577171 |
| BOSCH | F026400713 | BREMSI | FA1099 | BSG | BSG15135023 |
| CLEAN FILTERS | MA3479 | COMLINE | EAF995 | CoopersFiaam | PA7876 |
| DENCKERMANN | A146979 | EUROREPAR | 1689025880 | FEBI BILSTEIN | 106096 |
| FIL FILTER | HP2387 | FILTRON | AP0288 | FRAM | CA12486 |
| HOFFER | 18716 | JAPANPARTS | FA0121JM | JAPKO | FA0121JM |
| KAMOKA | F255601 | KLAXCAR FRANCE | FA635z | KNECHT | LX4625 |
| LYNXauto | LA1258 | MAHLE | LX4625 | MANN-FILTER | C28038 |
| MAXGEAR | 262507 | MEAT & DORIA | 18716 | MEYLE | 3123210043 |
| MFILTER | K7189 | MOTAQUIP | LVFA1675 | OPEN PARTS | EAF372310 |
| OPTIMAL | OPFAF10319 | PURFLUX | A1868 | PURRO | PURPA3081 |
| QUINTON HAZELL | QFA1108 | TECNECO FILTERS | AR1645PMS | TECNOCAR | A2833 |
| TOPRAN | 503017 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0814077 | VAICO | V203385 |
| WILMINK GROUP | WG2169722 | WILMINK GROUP | WG2227466 | WILMINK GROUP | WG2326107 |
| WILMINK GROUP | WG2217328 | WIX FILTERS | WA9895 | WUNDER FILTER | WH237 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 7 (G11, G12) | BMW 5 (G30, F90) | BMW 5 Touring (G31) |
| BMW 6 Gran Turismo (G32) | BMW X3 (G01, F97) | BMW X4 (G02, F98) |
| BMW X3 Van (G01) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADB112258 |
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 271 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,295 |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 271 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | ADB112258 |
| Ширина [мм] | 220 |
- Ціна: 898 ₴




