
влевовправо
Підшипник КПП VW Caddy 03- (30x68.5x17.2) (первинний вал/зад,) 02A/02B/02J/02R/02S/0A4 (32823 712 1300 10 UA62
- Немає в наявності
- Код: 712130010
1 639 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
712130010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 1300 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Borsehung | B19057 | PFI | BT1B328236 | SKF | 328236A |
| SKF | 328236AQCL7CVC027 | SKF | BT1B328236AQCL7CVC027 | VAG | 02A311123E |
| VW | 02A311123 | VW | 02A311123A | VW | 02A311123B |
| VW | 02A311123C | VW | 02A311123D | VW | 02A311123E |
| VW | 02A311123G | VW | 02A311123 | VW | 02A311123A |
| VW | 02A311123B | VW | 02A311123C | VW | 02A311123D |
| VW | 02A311123E | VW | 02A311123G | WILMINK GROUP | WG2071549 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Seat CORDOBA Vario (6K5) | Seat IBIZA II (6K1) |
| VW DERBY седан (6KV2) | VW POLO Variant (6KV5) | VW PASSAT (3A2, 35I) |
| VW GOLF III (1H1) | VW JETTA III (1H2) | VW PASSAT Variant (3A5, 35I) |
| VW GOLF III Variant (1H5) | VW CORRADO (53I) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712130010 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 68.5 мм |
| Ширина | 17.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,257 |
| Код товару | 712130010 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68,50 |
| Ширина [мм] | 17,20 |
- Ціна: 1 639 ₴


