
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/всередині) MB E-class (W211/W212/W213)/S-class (W220/W221) 829 0524 10 UA62
- В наявності
- Код: 829052410
650 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829052410

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0524 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASMETAL | 38MR0615 | BIRTH | 51711 | FAG | 829052410 |
| FEBI BILSTEIN | 22446 | LEMFORDER | 3326801 | LEMFORDER | 2240201 |
| MAXGEAR | 724954 | MERCEDES | 2203520765 | MERCEDES-BENZ | 2223520865 |
| MERCEDES-BENZ | 2223520865 | MERCEDES-BENZ | A2223520865 | MERCEDES-BENZ | A2223520865 |
| MEYLE | 0140350089 | VAICO | V300604 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) | Mercedes-Benz E-CLASS (W211) | Mercedes-Benz SL (R230) |
| Mercedes-Benz CLS (C219) | Mercedes-Benz E-CLASS c бортовой платформой/ходовая часть (VF211) | Mercedes-Benz S-CLASS (W221) |
| Mercedes-Benz S-CLASS купе (C216) | Mercedes-Benz S-CLASS (W220) | Mercedes-Benz CL-CLASS купе (C215) |
| Mercedes-Benz S-CLASS (W222, V222, X222) | Mercedes-Benz S-CLASS Кабриолет (A217) | Mercedes-Benz S-CLASS купе (C217) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829052410 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 51.2 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 12.20 мм |
| Код товару | 829052410 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 51,20 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Ширина [мм] | 78,00 |
- Ціна: 650 ₴





