
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
31307A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
31307A
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AGCO | 1101137 | AGCO | LA5311 | AUTOTECHTEILE | 1009835 |
| CARRARO | 27349 | CARRARO | 47129035 | CASE IH | 190003320061 |
| CRAFT | 30307 | FAG | 30307A | MERCEDES | 0169815905 |
| NTN | 4T30307 | PFI | 30307 | SAME | 225600050 |
| SAME | 225600050 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t автобус (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3,5-t фургон (906) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t фургон (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t c бортовой платформой/ходовая часть (906) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 4,6-t фургон (906) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t автобус (906) | VW CRAFTER 30-35 Автобус (2E_) |
| VW CRAFTER 30-50 Фургон (2E_) | VW CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31307A |
| Виробник | FAG |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 22.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Код товару | 31307A |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Ширина [мм] | 22,75 |
- Ціна: 1 738 ₴





