
влевовправо
Фільтр повітряний Volvo S60 10-18/S80 /V70 /CX70 3.0-3.2 06- BLUE PRINT ADF122203 UA62
- Немає в наявності
- Код: ADF122203
655 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
ADF122203

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADF122203
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BORG & BECK | BFA2400 | BOSCH | F026400146 | COMLINE | EAF831 |
| CoopersFiaam | PA7576 | DENCKERMANN | A141319 | DYNAMATRIX | DAF15932 |
| FEBI BILSTEIN | 109111 | FILTRON | AP1658 | FRAM | CA10500 |
| JC PREMIUM | B2V028PR | JS ASAKASHI | A45005 | KAMOKA | F249601 |
| LYNXauto | LA553 | MECAFILTER | ELP9410 | MEYLE | 5123210003 |
| MILES | AFAU404 | MOTAQUIP | LVFA1415 | OPEN PARTS | EAF367710 |
| PROFIT | 15124298 | PURFLUX | A1486 | QUINTON HAZELL | QFA1119 |
| SAKURA Automotive | A24980 | SOFIMA | S3686A | TECNOCAR | A2268 |
| TOPRAN | 600638 | VOLVO | 30745344 | WILMINK GROUP | WG2218677 |
| WILMINK GROUP | WG2228211 | WIX FILTERS | WA9698 | WUNDER FILTER | WH857 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo V70 III (BW) | Volvo S80 II (AS) | Volvo XC60 |
| Volvo XC70 II | Volvo S60 II (134) | Volvo V60 I (155, 157) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADF122203 |
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,243 |
| Висота [мм] | 61 |
| Довжина [мм] | 238 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | ADF122203 |
| Ширина [мм] | 212 |
- Ціна: 655 ₴




