
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/спереду) BMW 3 (F30/F80/F31)/4 (F32/F33/F82/F83) 11- ASMETAL 38BM2619 UA62
- В наявності
- Код: 38BM2619
290 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
38BM2619

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
38BM2619
(ASMETAL)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 33316792513 | BMW | 6792513 | BMW (BRILLIANCE) | 33316792513 |
| BMW (BRILLIANCE) | 6792513 | FAI AutoParts | SS10308 | METZGER | 52090409 |
| MEYLE | 3147100027 | ORIGINAL IMPERIUM | 38692 | SIDEM | 821314 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 412490 | VAICO | V203522 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (F30, F35, F80) | BMW 4 купе (F32, F82) | BMW 4 кабрио (F33, F83) |
| BMW 3 Touring (F31) | BMW 4 Gran Coupe (F36) | BMW 1 (F20) |
| BMW 2 Кабриолет (F23) | BMW 2 КУПЕ (F22, F87) | BMW 3 GRAN TURISMO (F34) |
| BMW 1 (F21) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM2619 |
| Виробник | AS Metal |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 54.1 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 51 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 38BM2619 |
- Ціна: 290 ₴




