Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
S1220A

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
S 1220 A
(SOFIMA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A60221 | AKRON-MALÒ | 1500216 | BREMSI | FA1608 |
| CLEAN FILTERS | MA1112 | COMLINE | EAF359 | CONTINENTAL | 28000201992 |
| CoopersFiaam | FL6935 | DENCKERMANN | A140745 | Dr!ve+ | DP1110100735 |
| EUROREPAR | 1680335280 | FEBI BILSTEIN | 31155 | FIL FILTER | HPU4308 |
| FILTRON | AR2573 | FRAM | CA8786 | HENGST FILTER | E398L |
| KLAXCAR FRANCE | FA122z | KNECHT | LX660 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1715240 |
| MAGNETI MARELLI | 152071758420 | MAHLE | LX660 | MANN-FILTER | C1387 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 1387LFPCSMS | MAXGEAR | 260309 | MFILTER | A812 |
| MOTAQUIP | VFA13 | MULLER FILTER | PA221 | Omnicraft | 2134283 |
| OPEN PARTS | EAF324220 | PURFLUX | A1033 | RENAULT | 7701044677 |
| SAMPIYON FILTER | CH0134 | TECNECO FILTERS | AR221 | TECNOCAR | A221 |
| UFI | 2758800 | VALEO | 585629 | WILMINK GROUP | WG1216691 |
| WILMINK GROUP | WG1439707 | WILMINK GROUP | WG1792456 | WILMINK GROUP | WG2282463 |
| WIX FILTERS | WA6564 | WUNDER FILTER | WH833 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault ESPACE III (JE0_) | Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | Renault LAGUNA I Estate (K56_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S1220A |
| Виробник | Sofima |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 207 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 131 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 91 |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 91 |
| Висота [мм] | 207 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | S1220A |
| Зовнішній діаметр [мм] | 131 |
- Ціна: 448 ₴






