
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззовні) Mazda 6 02- KAVO PARTS SCR-4527 UA62
- В наявності
- Код: SCR4527
320 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
SCR4527

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SCR-4527
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 270600 | ACKOJA | A320152 | AIC | 70648 |
| ASHIKA | GOM319 | BELGUM PARTS | BG1111 | BGA | BU5413 |
| BLUE PRINT | ADM58028 | BORG & BECK | BSK6465 | DELPHI | TD819W |
| FEBI BILSTEIN | 42346 | FIRST LINE | FSK6465 | GOOM | CAS0671 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4203312 | JAPANPARTS | RU319 | JAPKO | GOJ319 |
| KAMOKA | 8800408 | KAWE | 850050810 | KAWE | 850050811 |
| MAZDA | GJ6A34710 | MAZDA | GJ6A34710B | MAZDA | GJ6A34710A |
| MDR | MEM8319 | MEYLE | 35146100000 | MONROE | L50810 |
| MOOG | MDSB2363 | NIPPARTS | J4233016 | NPS | M400A42 |
| RED-LINE | 43MZ049 | SOLGY | 201242 | SWAG | 83942346 |
| TRISCAN | 850050810 | TRISCAN | 850050811 | VAICO | V320152 |
| WILMINK GROUP | WG2255365 | WXQP | 50462 | WXQP | 50484 |
| WXQP | 52500 | WXQP | 52501 | WXQP | 53784 |
| ZEKKERT | GM5361 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 6 Hatchback (GG) | Mazda 6 (GG) | Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SCR4527 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12.2 мм |
| Висота 1 [мм] | 49,2 |
| Висота 2 [мм] | 39,2 |
| Код товару | SCR4527 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 44,1 |
- Ціна: 320 ₴




