Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
173185

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
173185
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 1500671 | ALCO FILTER | MD3062 | AMC Filter | TA1721 |
| BLUE PRINT | ADBP220038 | BMW | 13718580428 | BORG & BECK | BFA2624 |
| BOSCH | F026400709 | BREMSI | FA2395 | CLEAN FILTERS | MA3495 |
| COMLINE | EAF1050 | FILTRON | AP0265 | GOODWILL | AG793 |
| HENGST FILTER | E1778L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1322134 | KAMOKA | F255301 |
| KAVO PARTS | TA1721 | KLAXCAR FRANCE | FA639z | KNECHT | LX39853 |
| LYNXauto | LA1259 | MAHLE | LX39853 | MANN-FILTER | C28054 |
| MEYLE | 3123210045 | MOTAQUIP | LVFA1710 | PURFLUX | A3029 |
| QUINTON HAZELL | QFA1146 | SOFIMA | S3D33A | TECNECO FILTERS | AR1706PM |
| TOYOTA | 17801WAA02 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0814078 | UFI | 30D3300 |
| WILMINK GROUP | WG2217489 | WILMINK GROUP | WG2229319 | WILMINK GROUP | WG2326066 |
| WIX FILTERS | WA9909 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (G20) | BMW 3 Touring (G21) | BMW Z4 Roadster (G29) |
| BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 173185 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,242 |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 275 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | 173185 |
| Ширина [мм] | 234 |
- Ціна: 746 ₴






