
влевовправо
Сайлентблок важеля (задній/знизу/спереду) Citroen C5/Peugeot 407 04- FEBI BILSTEIN 103365 UA62
- В наявності
- Код: 103365
356 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
103365

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
103365
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROËN | 517847 | CITROËN | 517847SK | MAXGEAR | 725044 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 1469 | PEUGEOT | 517847 | PEUGEOT | 517847SK |
| RODRUNNER | BCPEBS078 | SWAG | 64103365 | TEKNOROT | PEBS078 |
| WILMINK GROUP | WG2240540 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C5 III (RD_) | Citroen C5 III Break (TD_) | Citroen C6 (TD_) |
| Peugeot 407 (6D_) | Peugeot 407 SW (6E_) | Peugeot 508 SW |
| Peugeot 508 | Peugeot 407 купе (6C_) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 103365 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 41 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,096 |
| Внутрішній діаметр | 12.3 мм |
| Довжина [мм] | 41 |
| Код товару | 103365 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 41 |
| Ширина [мм] | 35 |
- Ціна: 356 ₴





