
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/зверху) VW Amarok 10- FEBI BILSTEIN 36457 UA62
- В наявності
- Код: 36457
596 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
36457

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
36457
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271483 | AKRON-MALÒ | 17132 | APlus | 22580AP |
| BIRTH | 2823 | BORG & BECK | BSK7791 | CAUTEX | 755426 |
| DELPHI | TD1022W | DYS | 3723990 | FAI AutoParts | SS9685 |
| FARE SA | 14027 | FIRST LINE | FSK7791 | FORMPART | 2900026 |
| FRAP | FSB4617 | GOOM | CAS0450 | GSP | 518086 |
| IAP QUALITY PARTS | 51150010 | JIKIU | BH33051 | KAPIMSAN | 052230664 |
| LEMFORDER | 3702001 | LYNXauto | B8488 | MANDO | MCC015637 |
| Metalcaucho | 06602 | METZGER | 52089908 | MEYLE | 1006100033 |
| MOOG | VOSB13737 | NK | 5104789 | OPTIMAL | F87881 |
| RTS | 01700207 | SIDEM | 863646 | SKF | VKDS331023 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 411596 | STC | T406602 | STELLOX | 7700920SX |
| SWAG | 30936457 | TALOSA | 5704438 | TOPRAN | 114913 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0731266 | VAICO | V101034 | vika | 44071741901 |
| VW | 2H0407077A | VW | 2H0407022BSK | VW | 2H0407022B |
| VW | 2H0407021BSK | VW | 2H0407021B | WILMINK GROUP | WG2252795 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36457 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,242 |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Код товару | 36457 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 52 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Товщина (мм) | 60 |
- Ціна: 596 ₴





