Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
A1473

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
A1473
(PURFLUX)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63592 | BLUE PRINT | ADR162225 | BOSCH | F026400449 |
| CoopersFiaam | PA7708 | FEBI BILSTEIN | 108975 | FRAM | CA11207 |
| JS ASAKASHI | A0538 | KLAXCAR FRANCE | FA339z | KNECHT | LX16571 |
| KNECHT | LX3270 | MAHLE | LX16571 | MAHLE | LX3270 |
| MANN-FILTER | C38001 | MASTER-SPORT GERMANY | 38001LFPCSMS | MAXGEAR | 262798 |
| MECAFILTER | ELP9373 | MULLER FILTER | PA3592 | OPEN PARTS | EAF351010 |
| PURFLUX | A1473 | RENAULT | 165466728R | RENAULT | 8200775764 |
| SOFIMA | S3B26A | TECNOCAR | A2411 | UFI | 30B2600 |
| WILMINK GROUP | WG1216006 | WILMINK GROUP | WG1216427 | WILMINK GROUP | WG2222280 |
| WILMINK GROUP | WG2228153 | WILMINK GROUP | WG2284606 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LAGUNA купе (DT0/1) | Renault LAGUNA III (BT0/1) | Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) |
| Renault LATITUDE (L70_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A1473 |
| Виробник | Purflux |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53 |
| Довжина [мм] | 376 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | A1473 |
| Ширина [мм] | 145 |
- Ціна: 711 ₴





