Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
HA8611

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
HA-8611
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 1A FIRST AUTOMOTIVE | A63546 | AKRON-MALÒ | 1500360 | ASHIKA | 2004454 |
| ASHUKI by Palidium | H09082 | BLUE PRINT | ADH22275 | BOSCH | F026400132 |
| BREMSI | FA1052 | BSG | BSG35135009 | COMLINE | EAF761 |
| CONTINENTAL | 28000205702 | Dr!ve+ | DP1110100449 | FEBI BILSTEIN | 184307 |
| FI.BA | FA457 | FILTRON | AP1032 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1324063 |
| HONDA | 17220RSJE00 | IAP QUALITY PARTS | 12106117 | JAPANPARTS | FA454S |
| JAPKO | 20454 | KAISHIN | A10272 | KAMOKA | F225601 |
| KLAXCAR FRANCE | FA507z | KNECHT | LX2647 | MAHLE | LX2647 |
| MANN-FILTER | C19010 | MASTER-SPORT GERMANY | 19010LFPCSMS | MAXGEAR | 260973 |
| MDR | MAF3454 | MOTAQUIP | LVFA1547 | MULLER FILTER | PA3546 |
| NPS | H132A78 | PURFLUX | A1585 | QUINTON HAZELL | QFA0009 |
| RED-LINE | 36HO046 | RIDEX | 8A0406 | SOFIMA | S3619A |
| Stark | SKAF0060412 | TECNECO FILTERS | AR11720PMJ | TOYOTA | 17220RSJE00 |
| UFI | 3061900 | WILMINK GROUP | WG1216267 | WILMINK GROUP | WG2219979 |
| WIX FILTERS | WA9676 | WUNDER FILTER | WH2077 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HA8611 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 168 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | HA8611 |
| Ширина [мм] | 199 |
- Ціна: 288 ₴





