
влевовправо
Сайлентблок важеля (задній) Ford Focus 10-18 FEBI BILSTEIN 179019 UA62
- В наявності
- Код: 179019
302 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
179019

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
179019
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 1683463 | FORD | 1683463SK | FORD | 1755222 |
| FORD | 1755222SK | ORIGINAL IMPERIUM | 1205 | SWAG | 33104776 |
| VOLVO | 31317267 | VOLVO | 31317267SK |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS III седан | Ford FOCUS III | Ford FOCUS III Фургон/хетчбек |
| Ford C-MAX II | Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | Ford GRAND C-MAX Van |
| Volvo V40 Наклонная задняя часть | Volvo V40 Cross Country (526) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 179019 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, C-Max, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,134 |
| Внутрішній діаметр | 12.1 мм |
| Код товару | 179019 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 36 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 35 |
- Ціна: 302 ₴





