Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
106249

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
106249
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUGER | 95558 | DT Spare Parts | 463210 | FIL FILTER | ZP3391 |
| HENGST FILTER | T380W | MAHLE | AL35 | MANN-FILTER | TB13948x |
| MECAFILTER | ELD8108 | MERCEDES | 0004292797 | MERCEDES-BENZ | 0004292097 |
| MERCEDES-BENZ | 0004292197 | MERCEDES-BENZ | 0004292797 | MERCEDES-BENZ | A0004292097 |
| MERCEDES-BENZ | A0004292197 | MERCEDES-BENZ | A0004292797 | PE Automotive | 07698000A |
| SAMPA | 0962329 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0136001 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz UNIMOG | Mercedes-Benz ACTROS MP2 / MP3 | Mercedes-Benz ATEGO 3 |
| Mercedes-Benz ACTROS MP4 | Mercedes-Benz ANTOS | Mercedes-Benz AROCS |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 106249 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 164 мм |
| Внутрішній діаметр | 111 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,38 |
| Висота [мм] | 164 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | з маслознімною функцією |
| Код товару | 106249 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 136 |
| Розмір внутрішньої різі | M41 x 2 |
- Ціна: 1 116 ₴





