
влевовправо
Сайлентблок балки (передньої/спереду) Opel Vectra B 95-02 FEBI BILSTEIN 01872 UA62
- В наявності
- Код: 01872
351 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
01872

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01872
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 28443 | AUTOMEGA | 110201510 | BSG | BSG65700026 |
| CAUTEX | 770473 | CPB | 527093 | FAG | 829055010 |
| FARE SA | 27188 | GENERAL MOTORS | 090468609 | GENERAL MOTORS | 90468609 |
| GSP | 532810 | JP GROUP | 1240050200 | KAMOKA | 890007 |
| LEMFORDER | 2546401 | Metalcaucho | 47025 | METZGER | 52047308 |
| MEYLE | 6143020001 | OE Germany | 800677 | OPEL | 0302280 |
| OPEL | 302280 | QUINTON HAZELL | EMS8619 | STC | T447025 |
| SWAG | 99901872 | UNIGOM | 391547 | VAICO | V400242 |
| VAUXHALL | 004909024 | VAUXHALL | 04909024 | VAUXHALL | 090468609 |
| VAUXHALL | 4909024 | VAUXHALL | 90468609 | VEMA | 187110 |
| WILMINK GROUP | WG2039438 | WILMINK GROUP | WG2238316 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) | Opel VECTRA B (36_) | Opel VECTRA B универсал (31_) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 01872 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 38.5 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,136 |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Код товару | 01872 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 38,5 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 35 |
- Ціна: 351 ₴



