
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду/ззаду) Dacia/Renault Duster 1.2-2.0 10- FAG 829 0389 10 UA62
- В наявності
- Код: 829038910
298 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829038910

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0389 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271145 | ASMETAL | 38DC1015 | BIRTH | 2051 |
| DACIA | 545006542R | DACIA | 545006542R | DACIA | 545016746R |
| DACIA | 545016746R | DACIA | 545006542R | DACIA | 545016746R |
| FAG | 829038910 | FEBI BILSTEIN | 37675 | GSP | 517801 |
| IMPERGOM | 1889 | KAPIMSAN | 052062612 | LEMFORDER | 3912201 |
| MAXGEAR | 726846 | MEYLE | 16146100026 | ORIGINAL IMPERIUM | 1889 |
| QUINTON HAZELL | EMS8514 | RENAULT | 545006542R | RENAULT | 545006542R |
| RENAULT | 545016746R | RENAULT | 545016746R | RENAULT | 545006542R |
| RENAULT | 545016746R | RTS | 01700027 | RUVILLE | 989704 |
| SKF | VKDS336026 | SWAG | 60937675 | UCEL | 10786 |
| VAICO | V460670 | WILMINK GROUP | WG2253352 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia DUSTER | Dacia DUSTER фургон | Renault DUSTER |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829038910 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 37.3 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 14.00 мм |
| Код товару | 829038910 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 37,30 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Ширина [мм] | 45,00 |
- Ціна: 298 ₴




