
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/спереду/знизу) Suzuki Jimny III 1.3/1.5dCi 98- FEBI BILSTEIN 42253 UA62
- В наявності
- Код: 42253
436 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
42253

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
42253
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271803 | ASHIKA | GOM877 | BLUE PRINT | ADK88007 |
| CAUTEX | 755585 | DYNAMATRIX | DS130091 | DYS | 37099165 |
| FARE SA | 21247 | FENOX | CAB02022 | JAPANPARTS | RU877 |
| JAPKO | GOJ877 | KAVO PARTS | SCR8513 | KAVO PARTS | SCR8524 |
| LYNXauto | C9538 | MDR | MEM8877 | MDR | MEM8883 |
| Metalcaucho | 57399 | NIPPARTS | N4238028 | NTY | ZTTSU005A |
| ORIGINAL IMPERIUM | 7207 | RIDEX | 251T0110 | RODRUNNER | BCSZBS016 |
| SKF | VKDS936000 | STC | T457399 | STELLOX | 7701027SX |
| STELLOX | 8761019SX | SUZUKI | 4621365D00 | SUZUKI | 4621365D00000 |
| SUZUKI | 4621365D01 | SUZUKI | 4621365D01000 | SUZUKI | 4628281A20 |
| SUZUKI | 4628281A20000 | SUZUKI | 924621365D01 | SWAG | 84942253 |
| TALOSA | 5706493 | TEKNOROT | SZBS016 | WILMINK GROUP | WG2255290 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Suzuki JIMNY (FJ) | Suzuki JIMNY Вездеход откритий (SN) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 42253 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Jimny |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,327 |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Код товару | 42253 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 52 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Товщина (мм) | 65 |
- Ціна: 436 ₴




