
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/ззовні) MB Vito (W447) 14- MEYLE 014 610 0049 UA62
- В наявності
- Код: 0146100049
826 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0146100049

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
014 610 0049
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 245721 | FEBI BILSTEIN | 173108 | LEMFORDER | 3798801 |
| MERCEDES-BENZ | 4473504900 | MERCEDES-BENZ | 4473505000 | MERCEDES-BENZ | 4473505100 |
| MERCEDES-BENZ | 4473505200 | MERCEDES-BENZ | 4473505300 | MERCEDES-BENZ | 4473505400 |
| MERCEDES-BENZ | 4473530100 | MERCEDES-BENZ | 4473530200 | MERCEDES-BENZ | A4473504900 |
| MERCEDES-BENZ | A4473505000 | MERCEDES-BENZ | A4473505100 | MERCEDES-BENZ | A4473505200 |
| MERCEDES-BENZ | A4473505300 | MERCEDES-BENZ | A4473505400 | MERCEDES-BENZ | A4473530100 |
| MERCEDES-BENZ | A4473530200 | ORIGINAL IMPERIUM | 1348 | SIDEM | 850710 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 410176 | SWAG | 33101626 | VAICO | V304294 |
| WILMINK GROUP | WG2245784 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz V-CLASS (W447) | Mercedes-Benz VITO Фургон (W447) | Mercedes-Benz VITO Dualiner (W447) |
| Mercedes-Benz VITO Tourer (W447) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0146100049 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Висота [мм] | 85 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Код товару | 0146100049 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Сторона встановлення | зовнішній |
- Ціна: 826 ₴





