
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/зверху/спереду) BMW 5 (F10/F11)/6 (F12/F13) 09-18 ASMETAL 38BM1290 UA62
- В наявності
- Код: 38BM1290
235 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
38BM1290

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
38BM1290
(ASMETAL)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 211695 | BMW | 33326775683 | CPB | 506423 |
| FEBI BILSTEIN | 39086 | METZGER | 58155709 | MEYLE | 3160500094 |
| OE Germany | 801096 | RIDEX | 273C1098 | Stark | SKCA0051099 |
| SWAG | 20939086 | VAICO | V201961 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (F10, F18) | BMW 6 кабрио (F12) | BMW 6 купе (F13) |
| BMW 5 GRAN TURISMO (F07) | BMW 6 Gran Coupe (F06) | BMW 5 Touring (F11) |
| BMW 7 (F01, F02, F03, F04) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM1290 |
| Виробник | AS Metal |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 38.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 51.3 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 38BM1290 |
- Ціна: 235 ₴





