
влевовправо
Радіатор інтеркулера Ford C-Max II/Focus III/Kuga II 2.0/2.0D 11- NRF 309068 UA62
- В наявності
- Код: 309068
6 206 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
309068

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
309068
(NRF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0170180025 | AHE | 710038 | AKS DASIS | 097035N |
| AVA QUALITY COOLING | FD4691 | FORD | 1873488 | FORD | FV416K775AB |
| KAMOKA | 7750002 | MAHLE | CI549000P | MAXGEAR | AC630054 |
| NISSENS | 961220 | THERMOTEC | DAG033TT | WILMINK GROUP | WG2158744 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford C-MAX II | Ford FOCUS III седан | Ford FOCUS III |
| Ford FOCUS III Turnier | Ford ESCAPE II (DM2) | Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 309068 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 64 |
| Довжина мережі [мм] | 655 |
| Код товару | 309068 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
- Ціна: 6 206 ₴




