
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
30501

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30501
(NRF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0520180002 | AHE | 732011 | AKS DASIS | 227006N |
| AUTOGAMMA | 105503 | AVA QUALITY COOLING | VOA4137 | FRIGAIR | 07113030 |
| KAMOKA | 7750129 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1556498 | MAHLE | CI518000S |
| MAXGEAR | AC630022 | NISSENS | 969001 | NISSENS | 969002 |
| PRASCO | VOA4136 | PRASCO | VV040N002 | VALEO | 818281 |
| VAN WEZEL | 59004136 | VOLVO | 8649471 | VOLVO | 9161207 |
| WILMINK GROUP | WG1723994 | WILMINK GROUP | WG1794055 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo S80 I (TS, XY) | Volvo V70 XC | Volvo V70 II (SW) |
| Volvo S60 I |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30501 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 689 мм |
| Ширина ядра радіатора | 420 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 30 |
| Довжина мережі [мм] | 689 |
| Код товару | 30501 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 420 |
- Ціна: 6 006 ₴





