
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Fiat 500X 14- FEBI BILSTEIN 175757 UA62
- В наявності
- Код: 175757
1 653 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
175757

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
175757
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271662 | FAI AutoParts | SS9681 | FIAT | 51939751SK3 |
| FIAT | 51939754 | FIAT | 51939754S1 | FIAT | 51939755SK3 |
| FIAT | 51959820SK3 | FIAT | 51961341SK3 | HUTCHINSON | 590372 |
| JEEP | 51939751SK3 | JEEP | 51939754 | JEEP | 51939754S1 |
| JEEP | 51939755SK3 | JEEP | 51959820SK3 | JEEP | 51961341SK3 |
| KAPIMSAN | 053070472 | MAGNETI MARELLI | 030607020456 | MEYLE | 2146100048 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 1415 | RTS | 01700334 | SIDEM | 819675 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 412939 | SWAG | 33103072 | WILMINK GROUP | WG2246645 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat 500X | JEEP (BAW) RENEGADE вездеход закритий (BU) | JEEP (BAW) RENEGADE VAN (BU, B1) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 175757 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 18.4 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 69.2 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,287 |
| Внутрішній діаметр | 18.4 мм |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з комплектом болтів |
| Код товару | 175757 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 69,2 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 66 |
- Ціна: 1 653 ₴





