
влевовправо
Фільтр паливний Ford Galaxy/Mondeo 2.0EcoBlue 18- BLUE PRINT ADBP230043 UA62
- Немає в наявності
- Код: ADBP230043
1 334 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
ADBP230043

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADBP230043
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD3065 | BOSCH | F026402117 | COMLINE | EFF379D |
| FEBI BILSTEIN | 177452 | FILTRON | PE8173 | FORD | 2366317 |
| FORD MOTOR COMPANY | J1G39176BB | HENGST FILTER | E831KPD747 | MANN-FILTER | PU7013KIT |
| MOTAQUIP | LVFF851 | TECNECO FILTERS | GS2106E | WILMINK GROUP | WG2230512 |
| WILMINK GROUP | WG2232808 | WIX FILTERS | WF8552 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford MONDEO V Наклонная задняя часть | Ford MONDEO V Turnier | Ford S-MAX |
| Ford MONDEO V седан (CD) | FORD USA EDGE |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP230043 |
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Висота | 116 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Висота [мм] | 116 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Код товару | ADBP230043 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77 |
- Ціна: 1 334 ₴





