
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Hyundai Santa Fe II 05-/Kia Sorento 09- KAVO PARTS SCR-3002 UA62
- В наявності
- Код: SCR3002
459 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
SCR3002

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SCR-3002
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271164 | ACKOJA | A521112 | AISIN | JABHY010 |
| AKRON-MALÒ | 521221 | APlus | 23306AP | BLUE PRINT | ADG080183 |
| COMLINE | CRB3310 | DELPHI | TD1744W | FEBI BILSTEIN | 41473 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4200313 | HYUNDAI | 545842B000 | IAP QUALITY PARTS | 51107086 |
| KAPIMSAN | 053101534 | KIA | 545842B000 | MAXGEAR | 723179 |
| MDR | MEM8H17 | MEYLE | 37146100006 | MONROE | L43809 |
| MOOG | HYSB8070 | NIPPARTS | N4230300 | NPS | H400I19 |
| OPTIMAL | F87824 | STELLOX | 7700503SX | SWAG | 90941473 |
| WILMINK GROUP | WG2254710 | WXQP | 52490 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | KIA SORENTO II (XM) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SCR3002 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14.4 мм |
| Висота 1 [мм] | 60,2 |
| Висота 2 [мм] | 34,2 |
| Код товару | SCR3002 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 66,5 |
- Ціна: 459 ₴



