
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/зверху) Mazda 6 02-07 BLUE PRINT ADBP800227 UA62
- В наявності
- Код: ADBP800227
438 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
ADBP800227

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADBP800227
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271857 | AKRON-MALÒ | 51609 | ASHIKA | GOM3005 |
| BELGUM PARTS | BG1116 | FAI AutoParts | SS9809 | FEBI BILSTEIN | 175050 |
| JAPANPARTS | RU3005 | JAPKO | GOJ3005 | KAVO PARTS | SCR4530 |
| MAZDA | G26A28450 | MAZDA | GJ6A28450 | MAZDA | GJ6A28C10 |
| MAZDA | GP9A28450 | MAZDA | HJ6A28450 | MDR | MEM83005 |
| MDR | MEM8592 | PROFIT | 23070762 | RED-LINE | 43MZ022 |
| SOLGY | 201247 | WILMINK GROUP | WG2246355 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 6 Hatchback (GG) | Mazda 6 (GG) | Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP800227 |
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,166 |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Код товару | ADBP800227 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 36 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 44 |
- Ціна: 438 ₴





