
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) BMW 5 (G30/F90) 16- B47/B48/B57/B58/N63 MEYLE 314 610 0042 UA62
- В наявності
- Код: 3146100042
1 198 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
3146100042

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
314 610 0042
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASMETAL | 38BM0340 | BMW | 31106861161 | BMW | 31106861162 |
| BMW | 31126831187 | BMW | 31126861187 | BMW | 6831187 |
| BMW | 6861161 | BMW | 6861162 | BMW | 6861187 |
| BMW (BRILLIANCE) | 31106861161 | BMW (BRILLIANCE) | 31106861162 | BMW (BRILLIANCE) | 6861161 |
| BMW (BRILLIANCE) | 6861162 | FAI AutoParts | SS10525 | FEBI BILSTEIN | 170767 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 1235 | RTS | 01700867 | SWAG | 33100544 |
| VEMA | 210223 | WILMINK GROUP | WG2244821 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 5 Touring (G31) | BMW 6 Gran Turismo (G32) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3146100042 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Висота [мм] | 85 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Код товару | 3146100042 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
- Ціна: 1 198 ₴





