
влевовправо
Сайлентблок балки (задньої) Peugeot 308 07- FAG 829 0669 10 UA62
- В наявності
- Код: 829066910
753 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829066910

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0669 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BELGUM PARTS | BG0614 | FEBI BILSTEIN | 36802 | HUTCHINSON | 531669 |
| IMPERGOM | 32980 | LEMFORDER | 3749101 | ORIGINAL IMPERIUM | 32980 |
| PEUGEOT | 5131H7 | PEUGEOT | 5131H7 | SWAG | 62936802 |
| VEMA | 187098 | WILMINK GROUP | WG2035350 | WILMINK GROUP | WG2252964 |
| WILMINK GROUP | WG2288016 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Peugeot 308 (4A_, 4C_) | Peugeot 308 SW | Peugeot 308 CC |
| Peugeot 3008 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829066910 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 12.3 мм |
| Код товару | 829066910 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 83 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Ширина 1 [мм] | 82,5 |
| Ширина 2 [мм] | 58 |
- Ціна: 753 ₴




