
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Toyota Land Cruiser Prado 02-10 FAG 829 0391 10 UA62
- В наявності
- Код: 829039110
1 114 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829039110

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0391 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271297 | ACKOJA | A700464 | AIC | 70655 |
| BIRTH | 2918 | BLUE PRINT | ADT38052 | BORG & BECK | BSK6808 |
| FAG | 829039110 | FEBI BILSTEIN | 42889 | FIRST LINE | FSK6808 |
| GSP | 512020 | GSP | 512019 | KAVO PARTS | SCR9018 |
| KAVO PARTS | SCR9065 | MOOG | TOSB10548 | ORIGINAL IMPERIUM | 7214 |
| RTS | 01700220 | SKF | VKDS831017 | SWAG | 81942889 |
| TOYOTA | 4865560030 | TOYOTA | 4865560030 | WILMINK GROUP | WG2255785 |
| ZEKKERT | GM5380 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus GX (_J12_) | Toyota LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829039110 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14.6 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 14.60 мм |
| Код товару | 829039110 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 56,00 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Ширина [мм] | 88,50 |
- Ціна: 1 114 ₴





