
влевовправо
Сайлентблок балки (передньої/спереду) Audi 80 91-96 FAG 829 0552 10 UA62
- В наявності
- Код: 829055210
358 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829055210

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0552 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CORTECO | 21652969 | FAG | 829055210 | FEBI BILSTEIN | 07179 |
| IMPERGOM | 2092 | MAXGEAR | 760109 | QUINTON HAZELL | EM2426 |
| RUVILLE | 985700 | TOPRAN | 104400 | VAICO | V101291 |
| VW | 8A0199415B | VW | 8A0199415B |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi COUPE (89, 8B) | Audi 80 (8C, B4) | Audi 80 Avant (8C, B4) |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829055210 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 39.05 мм |
| Ширина | 46.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 12.00 мм |
| Код товару | 829055210 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39,05 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Ширина [мм] | 46,50 |
- Ціна: 358 ₴




