Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
309383

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
309383
(NRF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 718162 | AKS DASIS | 127026N | AVA QUALITY COOLING | MS4720 |
| BBR Automotive | 0011031578 | DIEDERICHS | DCA1163 | JDEUS | M817115A |
| MAHLE | CI153000S | MAHLE | CI153000P | MAXGEAR | AC630063 |
| MERCEDES-BENZ | 4475010501 | NISSENS | 96016 | PRASCO | MS4720 |
| THERMOTEC | DAM034TT | VAN WEZEL | 30014704 | WILMINK GROUP | WG2158752 |
| WILMINK GROUP | WG2338750 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz VITO Фургон (W447) | Mercedes-Benz VITO Dualiner (W447) | Mercedes-Benz VITO Tourer (W447) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 309383 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 143 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | NRF |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Код товару | 309383 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 143 |
- Ціна: 6 153 ₴






