
влевовправо
Сайлентблок балки (задньої) Renault Laguna/Megane 95-03 FEBI BILSTEIN 22129 UA62
- В наявності
- Код: 22129
579 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
22129

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
22129
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ASAM | 80590 | BORG & BECK | BSK6625 | FIRST LINE | FSK6625 |
| GOOM | SB0018 | GSP | 511670 | METZGER | 52084409 |
| OPTIMAL | F86156 | RENAULT | 7700762844 | SASIC | 4003385 |
| SIDEM | 805316 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 413002 | SWAG | 60922129 |
| WILMINK GROUP | WG2034448 | WILMINK GROUP | WG2248665 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault MEGANE I Break (KA0/1_) | Renault LAGUNA I Estate (K56_) | Renault Megane I Kombi van (KA_) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22129 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 73 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Діаметр зовнішній | 72 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,48 |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Довжина [мм] | 73 |
| Код товару | 22129 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
- Ціна: 579 ₴





