
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/ззовні) Jaguar X-Type 02-09 FAG 829 0606 10 UA62
- В наявності
- Код: 829060610
473 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829060610

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0606 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADJ138031 | BLUE PRINT | ADJ138032 | GSP | 516457 |
| JAGUAR | C2S20741 | JAGUAR | C2S25024 | JAGUAR | C2S36208 |
| JAGUAR | C2S39585 | JAGUAR | C2S46370 | JAGUAR | C2S50863 |
| JAGUAR | C2S3602 | JAGUAR | C2S20741 | JAGUAR | C2S25024 |
| JAGUAR | C2S3602 | JAGUAR | C2S36208 | JAGUAR | C2S39585 |
| JAGUAR | C2S46370 | JAGUAR | C2S50863 | LEMFORDER | 3378001 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 1390 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| JAGUAR X-TYPE (CF1) | JAGUAR X-TYPE Estate |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829060610 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 12.20 мм |
| Код товару | 829060610 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 37,00 |
| Ширина [мм] | 35,00 |
- Ціна: 473 ₴



