
влевовправо
Сайлентблок ресори (задньої) MB Atego 84- TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.30.272 UA62
- В наявності
- Код: 0130272
541 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0130272

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01.30.272
(TRUCKTEC AUTOMOTIVE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBI BILSTEIN | 23481 | MERCEDES-BENZ | 3753200644 | MERCEDES-BENZ | 6753250485 |
| MERCEDES-BENZ | 9703200344 | MERCEDES-BENZ | A3753200644 | MERCEDES-BENZ | A6753250485 |
| MERCEDES-BENZ | A9703200344 | MEYLE | 0340320126 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz LK/LN2 | Mercedes-Benz ATEGO | Mercedes-Benz ATEGO 2 |
| Mercedes-Benz ATEGO 3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0130272 |
| Виробник | TRUCKTEC Automotive |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 96 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Довжина [мм] | 96 |
| Код товару | 0130272 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 56 |
| Сторона встановлення | спереду та ззаду |
| для оригінального номера | 970 320 0344 |
- Ціна: 541 ₴





