
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) MB E-class (W212) 09- MEYLE 014 610 0055 UA62
- В наявності
- Код: 0146100055
769 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
0146100055

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
014 610 0055
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271563 | FEBI BILSTEIN | 108913 | MERCEDES-BENZ | 2123301911 |
| MERCEDES-BENZ | A2123301911 | ORIGINAL IMPERIUM | 1329 | SWAG | 10108913 |
| WILMINK GROUP | WG2242256 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz E-CLASS (W212) | Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S212) | Mercedes-Benz CLS (C218) |
| Mercedes-Benz CLS Shooting Brake (X218) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0146100055 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 14.9 мм |
| Діаметр зовнішній | 55.4 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14.9 мм |
| Висота [мм] | 60 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | без кронштейна |
| Код товару | 0146100055 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55,4 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
- Ціна: 769 ₴




