
влевовправо
Сайлентблок балки (передньої/спереду) Opel Vectra B 95-02 FAG 829 0550 10 UA62
- В наявності
- Код: 829055010
359 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829055010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0550 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | 829055010 | FEBI BILSTEIN | 01872 | LEMFORDER | 2546401 |
| MEYLE | 6143020001 | OPEL | 302280 | OPEL | 302280 |
| OPEL | 90468609 | RUVILLE | 985358 | TOPRAN | 206043 |
| VAICO | V400242 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) | Opel VECTRA B (36_) | Opel VECTRA B универсал (31_) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829055010 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 38.5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 14.00 мм |
| Код товару | 829055010 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 38,50 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Ширина [мм] | 35,00 |
- Ціна: 359 ₴




