
влевовправо
Сайлентблок ресори (задньої) Iveco Daily IV 06- FEBI BILSTEIN 35497 UA62
- В наявності
- Код: 35497
718 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
35497

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
35497
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APlus | 30021AP | CAUTEX | 759189 | DT Spare Parts | 711016 |
| FARE SA | 26162 | IVECO | 504112267 | Metalcaucho | 57536 |
| MEYLE | 2140320003 | STC | T457536 | SWAG | 37935497 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco DAILY IV c бортовой платформой/ходовая часть | Iveco DAILY IV фургон/универсал | Iveco DAILY V c бортовой платформой/ходовая часть |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35497 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 78 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 40.5 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,213 |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Довжина [мм] | 78 |
| Код товару | 35497 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40,5 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 54 |
- Ціна: 718 ₴




