
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього) Subaru Forester/Impreza/Lagacy -00 KAVO PARTS SCR-8035 UA62
- Немає в наявності
- Код: SCR8035
216 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
SCR8035

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SCR-8035
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MDR | MEM8712 | RED-LINE | 43SU006 | SUBARU | 20251AA021 |
| SUBARU | 20251AA061 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Subaru FORESTER (SF) | Subaru IMPREZA седан (GD, GG) | Subaru IMPREZA универсал (GD, GG) |
| Subaru FORESTER (SG) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SCR8035 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14.2 мм |
| Висота 1 [мм] | 39,8 |
| Висота 2 [мм] | 28,4 |
| Код товару | SCR8035 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 36,1 |
- Ціна: 216 ₴




