
влевовправо
Сайлентблок балки (задньої) Peugeot 406 95-04 MEYLE 11-14 610 0003 UA62
- В наявності
- Код: 11146100003
592 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
11146100003

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
11-14 610 0003
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 50245 | APlus | 20299AP | ASMETAL | 11PE2500 |
| CORTECO | 49400203 | FAG | 825024810 | FEBI BILSTEIN | 18343 |
| MAPCO | 33333 | MOOG | PESB3866 | OCAP | 0404161 |
| PEUGEOT | 364035 | RTS | 9300748 | TOPRAN | 722164 |
| WILMINK GROUP | WG2291454 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Peugeot 406 Break (8E/F) | Peugeot 406 (8B) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11146100003 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 406 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 52 |
| Код товару | 11146100003 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | ззаду |
- Ціна: 592 ₴





