
влевовправо
Радіатор інтеркулера VW Passat B5.5/Skoda Superb 2.5TDI 03-08 NRF 309030 UA62
- В наявності
- Код: 309030
5 778 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
309030

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
309030
(NRF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0530180017 | AHE | 702088 | AKS DASIS | 047036N |
| NISSENS | 96469 | SKODA | 3B0145805J | VAN WEZEL | 58004360 |
| VW | 3B0145805J | WILMINK GROUP | WG2158711 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Skoda SUPERB (3U4) | VW PASSAT (3B3) | VW PASSAT Variant (3B6) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 309030 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 203 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 210 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з поршневим затискачем |
| Код товару | 309030 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 203 |
- Ціна: 5 778 ₴





