
влевовправо
Сайлентблок балки (задньої) MB C-class (W202) 93-00 FAG 829 0460 10 UA62
- В наявності
- Код: 829046010
687 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829046010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0460 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKRON-MALÒ | 24086 | BIRTH | 51712 | FAG | 829046010 |
| IMPERGOM | 1777 | MAXGEAR | 723173 | MERCEDES-BENZ | 2023511142 |
| MERCEDES-BENZ | 2023511142 | MERCEDES-BENZ | A2023511142 | MERCEDES-BENZ | A2023511142 |
| METZGER | 52066509 | MEYLE | 0140350041 | RUVILLE | 985129 |
| VAICO | V301401 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz C-CLASS (W202) | Mercedes-Benz C-CLASS Break (S202) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829046010 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 14.7 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 14.70 мм |
| Код товару | 829046010 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 66,00 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
- Ціна: 687 ₴




