
влевовправо
Сайлентблок ресори (задньої/серьга) Iveco Daily IV 2.3D 06-11 FEBI BILSTEIN 35515 UA62
- В наявності
- Код: 35515
748 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
35515

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
35515
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUGER | 79141 | BIRTH | 2818 | CAUTEX | 759188 |
| FARE SA | 26161 | GOOM | LSB0085 | IVECO | 504048721 |
| IVECO | 504112266 | Metalcaucho | 57535 | MEYLE | 2140320002 |
| SAMPA | 060534SD | STC | T457535 | SWAG | 37935515 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco DAILY IV c бортовой платформой/ходовая часть | Iveco DAILY IV фургон/универсал |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35515 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 40.5 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,199 |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Довжина [мм] | 70 |
| Код товару | 35515 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40,5 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина (мм) | 54 |
| Ширина [мм] | 54 |
- Ціна: 748 ₴





