
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/всередині) Honda Civic VII 1.4 16V 01-05 KAVO PARTS SCR-2079 UA62
- Немає в наявності
- Код: SCR2079
269 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
SCR2079

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SCR-2079
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 271791 | ASHIKA | GOM471 | BLUE PRINT | ADH28092 |
| BLUE PRINT | ADH28093 | FEBI BILSTEIN | 42059 | GSP | 511725 |
| HONDA | 52364S5A004 | HONDA | 52364S6M004 | JAPANPARTS | RU471 |
| JAPKO | GOJ471 | MDR | MEM8471 | NIPPARTS | J4234019 |
| NPS | H400A54 | PROFIT | 23070642 | SWAG | 85942059 |
| WILMINK GROUP | WG2255131 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CR-V II (RD_) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SCR2079 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12.3 мм |
| Висота 1 [мм] | 50 |
| Висота 2 [мм] | 29,7 |
| Код товару | SCR2079 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40,3 |
- Ціна: 269 ₴




