
влевовправо
Сайлентблок ресори (задньої/передній) Ford Transit -86 FAG 829 0555 10 UA62
- В наявності
- Код: 829055510
426 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829055510

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0555 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DP | B761 | FAG | 829055510 | FORD | 6052013 |
| FORD | 78VB5781DA | FORD | 78VB5781DA |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford TRANSIT Van (T_ _) | Ford TRANSIT автобус (T_ _) | Ford TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (T_ _) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829055510 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 20.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 20.2 мм |
| Код товару | 829055510 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46,40 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Ширина [мм] | 67,00 |
- Ціна: 426 ₴





