
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього) Hyundai Tucson/ Kia Sportage 04-10 KAVO PARTS SCR-3113 UA62
- Немає в наявності
- Код: SCR3113
359 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
SCR3113

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
SCR-3113
(KAVO PARTS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP800336 | FEBI BILSTEIN | 177716 | HYUNDAI | 552272E500 |
| KIA | 552272E500 | MDR | MEM8K56 | NIPPARTS | N4250306 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 7133 | SWAG | 33106074 | TRISCAN | 850043859 |
| WILMINK GROUP | WG2247238 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai TUCSON (JM) | KIA SPORTAGE (JE_, KM_) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | SCR3113 |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14.2 мм |
| Висота 1 [мм] | 53 |
| Висота 2 [мм] | 32,5 |
| Код товару | SCR3113 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 33,7 |
- Ціна: 359 ₴



