
влевовправо
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Tesla Model S/Model X 12- FEBI BILSTEIN 181292 UA62
- В наявності
- Код: 181292
1 261 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
181292

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
181292
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AIC | 73405 | BORG & BECK | BSK8138 | FIRST LINE | FSK8138 |
| OPTIMAL | F90131 | SWAG | 33108177 | TESLA | 102735100CSK |
| TESLA | 104895100ASK | TESLA | 104895100BSK | TESLA | 600799700DSK |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| TESLA MODEL S | TESLA MODEL X (5YJX) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 181292 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 14.5 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model S, Model X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,465 |
| Внутрішній діаметр | 14.5 мм |
| Код товару | 181292 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 70 |
- Ціна: 1 261 ₴




