Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829053010

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0530 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FAG | 829053010 | FEBI BILSTEIN | 10290 | PEUGEOT | 513178 |
| PEUGEOT | 513178 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Peugeot 406 (8B) | Peugeot 406 Break (8E/F) | Peugeot 406 купе (8C) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829053010 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 27 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 12.00 мм |
| Код товару | 829053010 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 27,00 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Ширина [мм] | 41,00 |
- Ціна: 348 ₴






