
влевовправо
Втулка стабілізатора (переднього) Ssangyong Rexton 02- (d=32mm) BLUE PRINT ADG080204 UA62
- В наявності
- Код: ADG080204
253 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
ADG080204

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADG080204
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BELGUM PARTS | BG1901 | FEBI BILSTEIN | 41494 | SOLGY | 201317 |
| SSANGYONG | 4471209000 | SSANGYONG | 4471209010 | SWAG | 88941494 |
| WILMINK GROUP | WG2038715 | WILMINK GROUP | WG2254728 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| SsangYong KYRON | SsangYong REXTON (GAB_) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG080204 |
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 59 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 56 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Довжина [мм] | 59 |
| Код товару | ADG080204 |
| Сторона встановлення | Передний мост |
| Товщина (мм) | 53 |
| Ширина [мм] | 56 |
- Ціна: 253 ₴




