
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/ззовні) MB 190 (W201) 82-93 FAG 829 0025 10 UA62
- В наявності
- Код: 829002510
303 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
829002510

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
829 0025 10
(FAG)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 270513 | BSG | BSG60700217 | COMLINE | CRB3073 |
| FAG | 829002510 | FEBI BILSTEIN | 05053 | MERCEDES-BENZ | 2013523665 |
| MERCEDES-BENZ | 2013523665 | MERCEDES-BENZ | A2013523665 | MERCEDES-BENZ | A2013523665 |
| SWAG | 10790038 | TOPRAN | 400531 | VAICO | V309516 |
| WILMINK GROUP | WG2238821 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz 190 (W201) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 829002510 |
| Виробник | FAG |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Код товару | 829002510 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35 |
| Тип важеля | для діагонального важеля |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
- Ціна: 303 ₴




