
влевовправо
Сайлентблок балки (задньої) MB 123 76-87 (к-кт) FEBI BILSTEIN 05002 UA62
- В наявності
- Код: 05002
1 653 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
05002

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
05002
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | 1233500075 | MERCEDES-BENZ | 1235860435 | MERCEDES-BENZ | A1233500075 |
| MERCEDES-BENZ | A1235860435 | SWAG | 10790007 | WILMINK GROUP | WG1054126 |
| WILMINK GROUP | WG2238810 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz седан (W123) | Mercedes-Benz COUPE (C123) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 05002 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 85 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,371 |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з комплектом болтів |
| Код товару | 05002 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 85 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 65 |
- Ціна: 1 653 ₴





